صفحه اصلی > اخبار استان ها > آذربایجان غربی 


از سوی دبیرخانه ستاد همکاری ها ؛
راهنمای عمل فعالیّت های استانی ستاد همکاری ها ابلاغ شد
به منظور ایجاد انسجام در فرایند اجرای برنامه­ های پیش بینی شده و مصوب ستاد برای سال تحصیلی 97-96 موضوع بخشنامه شماره 49908 مورخ 30/3/96 مقام عالي وزارت، راهنمای عمل فعالیت­ های استانی جهت اطلاع و بهره ­مندی همکاران محترم تقدیم می گردد.
 ١٩:٤٢ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره آموزشی روحانیون شاغل در آموزش و پرورش ،مربیان مدارس امین و ائمه جماعت مدارس برگزار گردید.
دوره آموزشی
دوره آموزشی روحانیون شاغل در آموزش و پرورش و روحانیون مدارس امین و ائمه جماعت روحانی مدارس در اردوگاه معلم ارومیه به مدت یک روز به صورت استانی برگزار گردید.که با حضور د ونفر از اساتید کشوری حجت السلام مدرسی و بحرینی و دو نفر از اساتید استانی حجت السلام ارشاد و قبله ای با مشارکت 183 نفر و به تعداد 4 کلاس برگزار گردید .
 ١١:٤٢ - شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
هم اندیشی
نشست هم اندیشی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با مدیر حوزه های علمیه استان
قاسمی دبیر کمیته همکاری استان آذربایجان غربی ب ضمن تبیین سیاستهای حوزه ی معاونت پرورشی در جهت تحقق آرمانهای تربیت دینی و تقویت باورهای اخلاقی تأکید داشتند که اگر دو نهاد تأثیر گذار و تعیین کننده به صورت اصولی و منطقی در کنار هم و با همکاری و تعامل سازنده برنامه های عملیاتی خود را پیش ببرند، نتیجه کار بسیار دلنشین و موفقیت آمیز خواهد بود. بر این اساس مسئولین آموزش و پرورش استان در رأس آن مدیر کل محترم جناب آقای سید مصطفوی همواره در تمامی نشستها و جلسات تأکید دارند که از تمامی ظرفیت نهادها که می توانند آموزش و پرورش را در امر خطیر تربیت و پرورش دانش آموزان بر مبنای مفاهیم دینی کمک کنند، باید بهره جست و زمینه حضور نهادهای تأثیر گذار در امر تربیت را هموار ساخت و از آنجائیکه نهاد حوزه های علمیه به عنوان یک مجموعه دیرینه آموزشی و تربیتی از جایگاه خاص و برجسته ای در امر ترویج و تبیین مبانی اخلاقی دارد، لذا همکاری دو حوزه می تواند به هم افزایی منجر شود که نتیجه در انتخاب مسیر صحیح زندگی دانش آموزان بسیار مؤثر خواهد بود.
 ١٢:٠٥ - يکشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد همکاری ها ؛
دریافت فرم گزارش فعالیّت ها
دریافت فرم گزارش فعالیّت های استانی
 ١٨:٣٣ - يکشنبه ١٦ فروردين ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی مدیر حوزه های علمیّه و وزیر آ.پ ؛
آیین نامه اجرایی کمیته همکاری حوزه علمیّه و آموزش پرورش ابلاغ شد
از سوی مدیر حوزه های علمیه و وزیر آموزش وپرورش، آیین نامه اجرایی «کمیته همکاری آموزش وپرورش و حوزه علمیّه» به حوزه های علمیه سراسر کشور و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.
 ٠١:١٨ - پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد همکاری ها ؛
دریافت فایل آموزشی HigH Portal
در راستای بهره مندی از راهکارهای مؤثر و هدفمند، ارتقای کمی و کیفی کمیته های استانی، تبادل اطلاعات و ایجاد هماهنگی جامع و گسترده، اقدام به راه اندازی فضای اختصاصی شده است.
 ١٣:٢١ - شنبه ٣ اسفند ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::