صفحه اصلی > اخبار > استان ها > خراسان شمالی 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست آموزش و پرورش خراسان شمالی ؛

نهادینه کردن آموزش های دینی دانش آموزان، انجام می شود

به گزارش مرکز اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاری ها، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، عباس سعیدی، درنشست مشترک شورای معاونین با مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری ها گفت: اجرای برنامه های تربیتی در سطح مدارس باهمکاری دو نهاد حوزه علمیه وآموزش وپرورش شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: بر پایی نماز جماعت در مدارس از اولویت های برنامه های کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش خراسان شمالی خواهد بود.

سعیدی ادامه داد: امیدواریم در آغاز سال تحصیلی جدید با برنامه ریزی صحیح از ظرفیت های حوزه علمیه برای برپایی باشکوه نماز جماعت در مدارس با همکاری حوزه علمیه، مدیران و معلمان استفاده کنیم.

وی افزود: ائمه جماعت باید در مدارس بیشتر از قبل برای تبیین نگرش های مذهبی و دینی وارد عمل شوند.

عباس سعیدی افزود: برای ارتقا باورهای مذهبی و دینی و جلوگیری از آسیب های شبکه های مجازی می توانیم با ترسیم نقشه ی راه منسجم و عملیاتی با همکاری حوزه علمیّه و آموزش و پرورش در مدارس موفق شویم.

سرپرست آموزش و پرورش خراسان شمالی ادامه داد: باتوجه به کمبودها در عرصه اعتباری و زیر ساخت های قدیمی به دلیل نوپا بودن استان اما در سطح کشور توفیقات روز افزونی در عرصه کنکور، المپیادها و مسابقات ورزشی داشته ایم.

عباس سعیدی ادامه داد: تمام تلاش خود را در آموزش و پرورش انجام خواهیم داد تا در سال جدید تحصیلی با توجه به ظرفیت ها و پتاسیل های موجود در دانش آموزان موفقیت های بیشتری نسبت به سال های قبل کسب کنیم.

گفتنی است در پایان این نشست ابلاغ دبیر کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش وپرورش خراسان شمالی به عباس سعیدی سرپرست آموزش و پرورش خراسان شمالی اهدا شد.


١٢:٤٠ - دوشنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ٣٦٤٥٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٦٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::