صفحه اصلی > اخبار استان ها > شهرستان های استان تهران 


  چاپ        ارسال به دوست

سید مجتبی هاشمی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

نوای ملکوتی قرآن در کلیه مدارس شهرستان های استان تهران طنین انداز می شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی در جلسه ی شورای قرآن ، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اظهار داشت  : مهمترین هدف از تشکیل این جلسه هماهنگی هر چه بیشتر در جهت برگزاری با شکوه هفته قرآن در کلیه مدارس شهرستان های استان تهران  می باشد که این هفته با جمع خوانی قرآن کر یم رأس ساعت 9:30 دقیقه صبح روز 23 آذر ماه در تمام مدارس شهرستان های استان تهران آغاز می گردد.

وی ضمن تشریح برنامه های قرآنی در هفته قرآن گفت: محفل انس با قرآن، سخنرانی و آغازمسابقات قرآن، عترت و نماز با حضور یکی از اساتید برجسته قرآنی در سطح مدارس استان از مهمترین برنامه های این هفته می باشد .

معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچنین با اشاره به اقدامات اجرایی صورت گرفته در حوزه قرآن و نماز اظهار داشت: اهداف اصلی مسابقات قران و نماز، تعمیق و توسعه فرهنگ غنی قرآن کریم، عترت و فرهنگ اقامه نماز، زمینه سازی جهت انس بیشتر دانش آموزان با قرآن، عترت و نماز، مصونیت بخشی جوانان و نوجوانان با بهره گیری از معارف قرآن کریم و اهل بیت (ع) در بربر تهاجم فرهنگی غرب می باشد.

هاشمی در پایان ادامه داد :هفته قرآن ، عترت و نماز فرصت مناسبی است برای تبلور بخشی احکام قرانی و بهره برداری مطلوب از شعائر دینی و اسلامی ، که امیدواریم در این مسیر گامهای ارزنده ای برداریم .

شایان ذکر است مسابقات قرآن ، عترت و نماز در هفته آخر اذرماه بصورت هماهنگ در کلیه مدارس شهرستان های استان تهران برگزار می گردد.


١٨:٣٤ - يکشنبه ١٥ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ٣٦٩٥٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::