صفحه اصلی > اخبار > استان ها > قم 


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات با امام جمعه قم

ملاقات اعضای کمیته همکاریهای استان قم با امام جمعه محترم قم

رابط کمیته همکاریهای حوزه و  آموزش و پرورش قم خبر داد : ملاقات اعضای کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش استان قم  با امام جمعه ی محترم قم

 به گزارش مهدی خادمی : روز شنبه مورخ 5/11/95 مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان قم  به همراه معاونین و روسای نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان و دیگر اعضای کمیته همکاریها  با امام جمعه ی قم ملاقات کردند . در این ملاقات ابتدا جناب آقای شیخ الاسلام مدیر کل محترم استان قم گزارشی از فعالیتهای کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش استان قم ارایه فرمودند و در ادامه امام جمعه محترم قم به ایراد سخن پرداختند.

 به گزارش رابط کمیته همکاریهای   استان قم تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: باید برای مصون سازی دانش آموزان از انواع و اقسام آفت ها در جبهه های مختلفی فعالیت صورت بگیرد که اگر این کارها بشود و تلاش صورت بگیرد خداوند هم کمک خواهد کرد.

امام جمعه قم افزود: محیط اجتماع، فاصله میان مدرسه و محیط خانه است و باید برنامه ریزی دقیقی برای این فاصله انجام شود و ضمن اینکه والدین مسئول هستند، مسئولین جامعه و مدیران مدارس نیز مسئول بوده و باید در محیط جامعه و محیط مدرسه تربیت اسلامی انجام شود.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خاطر نشان کرد: یاری خداوند بعد از تلاش و جهاد است و باید انسان ابتدا حرکت کند تا نصرت خداوند هم شامل حالش بشود.

وی اظهار داشت: باید برای مصون سازی دانش آموزان از انواع و اقسام آفت ها در جبهه های مختلفی فعالیت صورت بگیرد که اگر این کارها بشود و تلاش صورت بگیرد خداوند هم کمک خواهد کرد.

آیت الله سعیدی با تاکید بر همکاری و هفکری تمامی ارگان ها در راستای کمک به آموزش و پرورش گفت: باید همه دست به دست همدیگر بدهیم و با همکاری و تعامل و همفکری به آموزش و پرورش کمک کنیم تا بتوانیم دانش آموزان را با دین اسلام و مبانی اسلامی و امامت و ولایت آشنا و بر اساس آموزه های اسلامی تربیت کنیم.

امام جمعه قم اضافه کرد: باید دانش آموزان را با امام زمان علیه السلام آشنا و موضوع مهدویت را برای آن ها تبیین کنیم تا بتوانند در مقابل شبهات واکسینه شوند.


٠٨:٠٣ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٣٨٩٤٧٨    /    تعداد نمایش : ٤٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::