صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون امور استان های ستاد همکاری ها ؛

نشست کمیته همکاری های شهرستان آشتیان برگزار شد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاری ها، به نقل از اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش آشتیان؛ نشست کمیته همکاری های این شهرستان، با حضور حجت الاسلام والمسلمین درودی، معاون امور استان های ستاد همکاری ها، حجت الاسلام والمسلمین نیشابوری، امام جمعه و رئیس کمیته همکاری های شهرستان نیشابور، آقانوری، نائب رئیس کمیته همکاری‌ها و شیرخانی، دبیر کمیته همکاری های استان مرکزی تشکیل شد.
 
در ابتدای این نشست؛ آقانوری، نائب رئیس کمیته همکاری های شهرستان آشتیان؛ گفت: تعامل و ارتباط بین حوزه و آموزش و پرورش باعث اعتلاء و رشد دینی و اعتقادی جامعه خواهد شد.
 
وی در پایان گزارشی از پوشش حداکثری نماز جماعت، طرح امین، آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی و گفتمان های دینی در مدارس شهرستان ارائه دادند.
 
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین درودی معاون امور استان های ستاد همکاری ها ضمن مثبت ارزیابی کردن تعامل و همکاری این دو نهاد در شهرستان، برنامه ریزی دقیق ، پیگیری اجرای برنامه ها، و تنظیم جدول زمان بندی جلسات را خواستار شد.
 
وی فعالیّت های حوزه علمیّه در مدارس را باعث رشد اعتقادات دینی دانش اموزان دانست و بر توانمندی طلاب معرفی شده به مدارس تاکید کرد.
 
درودی گفت : آیین نامه و دستورالعمل ستاد همکاری به مناطق ابلاغ گردیده و انتظار می رود با همکاری سازنده نهاد حوزه و آموزش و پرورش شاهد رشد و پویایی دانش آموزان باشیم .
 
حجت الاسلام والمسلمین نیشابوری، امام جمعه و رئیس کمیته همکاری های شهرستان آشتیان نیز خواستار برگزاری منظم جلسات و همکاری هر چه بیشتر این کمیته شد.
 
در پایان این نشست، شیرخانی دبیر کمیته همکاری های استان مرکزی، در گزارشی رتبه استان را در حوزه همکاری ها بسیار عالی ارزیابی نموده و این همکاری مطلوب را سپری در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و قرآن دانست.


١٩:١٧ - شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٣١٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::