صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاری ها ؛

فراخوان طرح خدمت وظیفه طلاب در آموزش و پرورش

به گزارش مرکز اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاری ها، مرکز مدیریت حوزه های علمیّه  و وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرایی کردن مصوبه فرماندهی کل قوا، آیت الله العظمی خامنه ای مبنی بر تسری مقررات (خدمت وظیفه روحانیون) به آموزش و پرورش، ستاد کل نیروهای مسلح بار دیگر مقرر نمود در سال 1396 نیز مانند سال گذشته تعداد 500 نفر از طلاب و روحانیون را جهت گذراندن (دوره خدمت وظیفه) به منظور اجرای امور فرهنگی و تبلیغی وزارتخانه جذب نماید.

 

بر پایه این گزارش: دارا بودن کد فعال در مرکز مدیریت حوزه های علمیّه، برخورداری از توانایی جسمی لازم برای انجام مأموریت های محوله، تعهد به انجام مأموریت های محوله در طول دوران خدمت، دارا بودن سطح یک علمی و گواهی اشتغال به تحصیل در سطح 2 از شرایط جذب طلاب می باشد.

 

خاطرنشان می شود: خدمت طلاب در آموزش و پرورش به منظور انجام فعالیّت های پرورشی و فرهنگی می باشد و در این طرح اولویت بکارگیری طلاب، مناطق محروم و مدارس شبانه روزی خواهد بود.

 

یادآور می شود: طلاب و روحانیون علاقه مند به گذراندن دوره خدمت وظیفه تا پایان شهریور فرصت دارند به امور اداری ادارات کل آموزش و پرورش استان های سراسر کشور مراجعه نمایند.


٠٠:٤٧ - چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٣٣٢٠    /    تعداد نمایش : ٧٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::