صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری‌ها تأکید کرد :

رئیس جمهوری گزینه بسیار مناسبی را برای وزارت آموزش و پرورش معرفی کرده است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاری ها، حجت الاسلام والمسلمین سیّد مجتبی ملکی در گفت و گو با پانا، در خصوص معرفی سیّد محمّد بطحایی برای تصدی پست وزارت آموزش و پرورش؛ اظهار کرد: چند سال با سیّد محمّد بطحایی در بخش معاونت مالی وزارتخانه کار کردیم و به خوبی او را می شناسم.

وی ادامه داد: بطحایی انسانی شریف، معتقد به کار و آشنا به مسائل تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش است. معتقدم ریاست جمهوری گزینه بسیار مناسبی را برای تصدی گری وزارت بزرگ آموزش و پرورش انتخاب کرده است.

دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیّه و آموزش و پرورش گفت: امیدواریم نمایندگان محترم با حمایت جدی و قطعی خودشان، او را برای ادامه کار در وزارت آموزش و پرورش انتخاب کنند تا این وزارت خانه بتواند مسایل روبروی خود را حل کند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش در خصوص ویژگی هایی که باید وزیر آموزش و پرورش داشته باشد، افزود: وزیر آموزش و پرورش در درجه اول باید از خانواده آموزش و پرورش باشد و این وزارت خانه را بشناسد و در درجه دوم باید در این مجموعه بزرگ در سطوح مدیریتی مختلف کار کرده باشد.

وی، آشنا بودن به مسایل تعلیم و تربیت را از دیگر ویژگیهای وزیر آموزش و پرورش آینده دانست و اضافه کرد: هر فردی که می خواهد سکانداری این دستگاه عظیم را برعهده بگیرد باید با سند تحول بنیادین آشنا باشد. باید معتقد باشد که طبق فرمایش مقام معظم رهبری این سند محور تمام فعالیت ها و برنامه ها در آموزش و پرورش است.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی تصریح کرد: علاقه و اشتیاق زیاد، ویژگی دیگری است که باید در وزیر آموزش و پرورش وجود داشته باشد البته توانمندی نیز شرط است من این ویژگی ها را در بطحایی می بینم و امیدوارم که موفق باشد.


٠٢:١٧ - چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٣٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٧٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
:: ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ::